ΣΑΒΒΑΤΟ 3-2-2024 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)

ΡΗΓΑΝΑ 70 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ 71 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-2-2024 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ 72 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-2-2024 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 73 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΧΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-2-2024 ΩΡΑ 12:15 (Κ-14)

ΡΗΓΑΝΑ 74 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΠΑΝ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΞΥΣΤΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-2-2024 ΩΡΑ 15:00

ΛΟΥΤΡΟΥ 258 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ Χ.

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 259 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ ΓΡ.

ΛΕΠΕΝΟΥΣ 260 ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ Π. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠ.

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 261 ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΒΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝ.

Λ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ 262 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΑΝΑΚΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 263 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΞΕΔΡΩΝ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΟΚΜΟΤΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΛΜΠΑΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ Δ.

ΑΣΤΑΚΟΥ 264 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΩΔΗΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 265 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-2-2024 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 76 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΑΝΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-2-2024 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΑΣΤΑΚΟΥ 77 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ 78 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΞΥΣΤΡΑ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ 79 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-2-2024 ΩΡΑ 11:00

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 266 ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 267 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 268 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ ΧΡ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.– ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-2-2024 ΩΡΑ 11:30 (Κ-16)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ 80 ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ Η.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-2-2024 ΩΡΑ 12:15 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ 81 ΓΣ ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-2-2024 ΩΡΑ 15:00

ΛΥΓΙΑΣ 269 ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΚΟΚΜΟΤΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ 270 ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΝΤΡΕΛΙΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 271 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 272 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ 273 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ Π. – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ – ΔΑΝΙΑΣ Π.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ

ΡΗΓΑΝΑ 274 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΙΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΔΙΩΤΗΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΞΥΣΤΡΑ

ΡΙΓΑΝΗΣ 275 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΩΔΗΣ – ΜΠΕΛΕΣΗΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 276 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ β’ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1949

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ ΧΡ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΑΝΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 6-2-2024 ΩΡΑ 15:30 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ 75 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 7-2-2024 ΩΡΑ 15:00

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 277 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Μ. – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΩΤΗΣ Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ———–

ΤΕΤΑΡΤΗΣ: ΖΥΓΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΣΠΗ΄ΛΙΟΣ – ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΔΑΝΙΑΣ Π. – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΖΩΓΑΣ – ΜΠΕΛΕΣΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ – ΣΠΗΛΙΟΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ – ΖΩΓΑΣ – ΛΥΣΣΑΤΗΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ: ———–

ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ: ——–

ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

Το άρθρο ΕΠΣ Αιτωλ/νίας: Ορισμός Διαιτητών-Παρατηρητών-Ιατρών 3 και 4/2/2024 εμφανίστηκε πρώτα στο agrinio24.gr.


agrinio24.gr